imageedit_1_5103205636

TIME & DESTINATION GO TOGETHER

Generalinis direktorius
Mindaugas Kapleris
+370 5 2392182
info@samarina.lt

Direktorius (finansai, pirkimas)  
Alfredas Pacevičius  
+370 5 2392182                     
alfredas.pacevicius@samarina.lt

Pardavimų direktorius
Audrius Mikalauskas
+370 698 00108
audrius.mikalauskas@samarina.lt

Pardavimų vadovė
Rasa Skiparytė-Pocienė
+370 618 45547
rasa@samarina.lt

Pardavimų asistentė

Laura Zakarauskaitė

+370

laura@samarina.lt

Kontaktai

UAB „Samarina“

E. Šimkūnaitės g. 10

LT-04130 Vilnius, Lietuva

 

Tel. +370 5 2392182

Faks. + 370 5 2392183

El. paštas: info@samarina.lt

 

Įmonės kodas 122602672

PVM kodas LT226026716
a/s LT107300010002480942
Swedbank, AB

Transporto vadybininkė (pervežimai į/iš Lietuvos)

Rita Pilikonytė

+370 630 27950

rita@samarina.lt

Transporto vadybininkai (transportavimas Vakarų Europoje)

Gintarė Juškaitė
+370 614 24604

gintare@samarina.lt


Simas Rutkauskas

+370 630 95228

simas@samarina.lt


Andrius Blažukonis

+370 656 29170

andrius@samarina.lt

Technikos vadybininkas
Arūnas Nečiūnas
+370 610 76768
arunas@samarina.lt

Apskaitininkė 
Inga Čimbaraitė
+370 610 10783
inga@samarina.lt



Buhalterija

UAB „Finansai Šalia“

Įgaliotas asmuo

Asta Daugirdienė

+370 64015255

asta@finansaisalia.lt